Skip to content Skip to footer

PASLAUGOS

Individualiai konsultuoju patiriančius stresą, perdegimą, nerimą, prislėgtą nuotaiką, depresiją, nemigą, turinčius sunkumų santykiuose, savivertės problemų.

Konsultacijose taikau naujausius moksliškai įrodytus kognityvinės elgesio terapijos (KET), schemų terapijos, dėmesingo įsisąmoninimo metodus.

Tvirtai tikiu, kad kiekvienas mūsų turime potencialą keistis ir padėti sau įveikti kylančius iššūkius, todėl terapijos proceso metu padedu išmokti įvairių technikų, leidžiančių tvarkytis su turimomis problemomis.

Kognityvinė elgesio terapija – tai moksliškai pagrįstas ir įrodytas tikslingas minčių ir elgesio keitimo metodas, kuriuo siekiama pašalinti simptomus ar geriau adaptuotis. Tai gana nauja psichoterapijos rūšis; ji atsirado JAV septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, o jos pradininkais laikomi du žymūs JAV psichoterapeutai – Albert Ellis ir Aaron Beck.

“Kognityvinė terapija siekia sumažinti psichologinę įtampą ištaisydama klaidingus įsitikinimus. Ištaisę klaidingus įsitikinimus, galime nutraukti perdėtas reakcijas”. (A. Beck)
  • Moksliniais tyrimais įrodyta, kad KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau.
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje. Vienas esminių KET bruožų – bendradarbiavimu tarp terapeuto ir kliento grįstas santykis.
  • KET yra palyginti trumpa psichoterapija. Depresiją ar nerimo sutrikimus patiriantiems žmonėms dažnai padėti galima jau per 10 – 20 terapinių sesijų.
  • Dė­me­sin­gas įsi­są­mo­ni­ni­mas (angl. „mind­ful­ness“) – tai dė­me­sio su­tel­ki­mas į no­ri­mą ob­jek­tą, su­vo­kiant rea­ly­bę to­kią, ko­kia ji iš tie­sų yra. Tai moks­liš­kai pa­grįs­tas metodas, sėk­min­gai tai­ko­mas psi­cho­lo­gi­jo­je, sie­kiant su­si­do­ro­ti su stre­su, gy­dant dep­re­si­ją, ne­ri­mo bei val­gy­mo su­tri­ki­mus, pri­klau­so­my­bę nuo al­ko­ho­lio ir nar­ko­ti­kų, pa­de­da esant lė­ti­niam skaus­mui, net on­ko­lo­gi­nių li­gų at­ve­ju.

“Jūsų laimė priklauso nuo jūsų minčių kokybės.” (M. Aurelijus)

Go to Top